Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 272 347 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Najlepsze Blogi

JAROSŁAWIE KACZYŃSKI, P. PREZESIE, NIE JESTEŚ SAM !

środa, 19 lipca 2017 22:30
Skocz do komentarzy

        www.polskiemuzy.pl                                                         www.pielgrzymki.szczecin 
 
   ---------------------------------------------------------------------------------- 
 Polecam elektroniczne wydanie czasopisma - "Barwy Szkła" 
       
                www.barwyszkla.pl  
 
 Warto tam zajrzeć !
 

baner barwy szkla.jpg.

 UE4.jpgKJR

 

Moje zdziwienie... z paintu...

 

....

 

JAROSŁAWIE KACZYŃSKI, P. PREZESIE, NIE JESTEŚ SAM !


Perfidia członków PO i ich zwolenników oraz pozostałych z opozycji nie ma granic. Jątrzenie, jątrzenie i jeszcze raz jątrzenie. Podburzanie narodu, trucie spowodowane zazdrością, nienawiścią i odsunięciem od władzy, która ułatwiała uczestnictwo w korupcji, pewnie i też strach przed rozliczeniem. . . Latami gnębili braci Kaczyńskich, nękali Jarosława po śmierci brata, na sali sejmowej nie żałowali ostrych słów, szafowali najgorszymi pomówieniami pod adresem Prezesa, doprowadzając do ostateczności, trzeba być ze stali, by na takie zachowanie nie zareagować i wcale nie dziwię się reakcji J. Kaczyńskiego, który w rozpaczliwym zawołaniu oskarżył ich o śmierć brata, bo i tak to z boku wygląda.

Jeśli ktoś nieustannie sypie inwektywami i okazuje krańcową nienawiść , to trudno nie podejrzewać tego kogoś o złe zamiary i postępowanie, a że żywot prezydenta Lecha Kaczyńskiego skończył się tajemniczo, to i łatwo mieć przed oczyma winowajcę, zatem i zawołanie Prezesa ma uzasadnioną rację, bo ile można znosić tego rodzaju ataki...

Nie dość , że człowiek ma dobre intencje i robi wszystko , by doprowadzić do ładu, to jeszcze obrzuca się go ogryzkami i fekaliami. Czy w takiej sytuacji ma udawać , że nic się nie dzieje - nic się nie stało, że obrzuciłeś mnie łajnem, przepraszam, że wylałeś na mnie odchody... ? Doświadczyłam tego i wiem, o czym piszę . 

Takich przeprosin domagał się Petru, gdy padło - "won" do rozwydrzonej i rozjuszonej kobiety. Babsko sprowokowało i ma przepraszać , a Petru oskarżyciel nie pamięta, że do tej pory nie przeprosił społeczeństwa za swój sylwestrowy wypad na Maderę . Rozkazał p. Kaczyńskiemu spojrzeć mu w oczy; dlaczego Prezes ma spoglądać w oczy fałszywca, przecież Petru, jak przystało na króla Rysia, ma metresę do zaglądania w jego oczy... Po kolei wszyscy szczują na J. Kaczyńskiego.

Zmówili się przeciw Niemu trzej byli prezydenci, którym niejedno można zarzucić ... W psiej budzie ich zamknąć niech tam szczekają razem z Ewą Kopacz, która nie szczędzi kopniaków Prezesowi. Potrafię być konkretna w ocenie, mimo że uważają , że jestem zbyt litościwa...

Co za zawistna z niej ( z Ewy Kopacz)  i mściwa kobieta,  o twarzy pełnej sekutniczej złości. W gniewnym rozpędzie zarzuca zły wyraz twarzy swemu przeciwnikowi, a sama nie widzi tego u siebie. Może nie przegląda się w lustrze albo rzadko do niego zagląda. Gdyby częściej do lustra zaglądała , to by tak nie wyglądała, jak wygląda. Nie byłoby tej uwagi , gdyby taka nie padła z jej ust pod adresem J. Kaczyńskiego.

Nie tak patrzę i oceniam ludzi.. Kto nadąża za mną...?  Chcę uzmysłowić to i owo...

Była premier ma swego kolegę po fachu. Tacy z nich lekarze jak politycy... Arłukowicz tak się pieni, że wszystko to ma wymalowane na facjacie.

Na fizjonomię pracuje się latami. Im więcej nienawistnych złogów, tym więcej jadu w twarzy. Może ktoś z grona lekarzy zająłby się ich kompleksami i depresjami, na "gołe oko" widać zaburzenia. 

Schetyna ze złości ma teraz jedno oko mniejsze a drugie większe..." widać , że potrzebuje pomocy.

Gdzie podziały się te oczy, w których promyki słońca...?  (pytanie do Wszystkich...)

Przepadły bezkresnie mrzonki o zgodzie...

Jedna posłanka w okularach, celowo nie wymienię nazwiska, by nie zabrudzić klawiatury, Ta, to dopiero szalała na mównicy, pięściami waląc w blat, obawiałam się , że w amoku, który zaprezentowała , z tymi pięściami pobiegnie do Prezesa..., tak się niesamowicie piekliła. Kto taką wybrał i po co ? Chyba po to, by robiła pośmiewsko z siebie. Ta krzykaczka wymaga jak najszybszej kosultacji medycznej bo niespełna rozumu. Popisała się negatywnie, a chciała wypaść dobrze, biedna ona ...

Wszystkich wrogów PiS - u  nie sposób wymienić , jedno pewne, działają na tej samej przewrotnej, oszczerczej i nienawistnej linii i mają zamiar unicestwić Jarosława Kaczyńskiego, jak Jego szanownego brata w zabójczym tempie się pozbyli.

Chcesz wyeliminować wroga, pogrążyć go ostatecznie, to sącz truciznę, ile się da i jak się da... W końcu ten ktoś dostanie zawału albo popełni samobójstwo. Tacy zabójcy są najgorsi, bo działają z premedytacją i z nienawiścią , a ich tłumaczenie , że działają w obronie demokracji jest nieprawdziwe, czarno na białym widać , że te poczynania są wynikiem ich rozczarowania z powodów czysto konsumpcyjnych.

P. Jarosławie, głowa do góry, Pan nie ma, się czego wstydzić , niech wstydzą się nikczemnicy atakujący Pana na wszelkie sposoby; to są hieny, a wiadomo , jaka jest natura hien.

Przyjdzie kryska na Matyska, historia ich rozliczy i Bóg, który wszystko widzi.

Chą oskarżyć Prezesa. Najpierw niech odpowiedzą za swoje grzeszki, ewntualnie potem niech oceniają ... Cóż począć ?

Żmija pozostanie żmiją ! Zabrakłoby miejsca i czasu, gdyby Jarosław Kaczyński złożył do sądu pozew na każdego z nich. Przykre gdy porządnego człowieka ścigają rekiny, wilki, krokodyle, węże, tasiemce, glisty, pluskwiaki i komary...

 

JAROSŁAWIE KACZYŃSKI, P. PREZESIE,

NIE JESTEŚ SAM !

Poczciwi ( za taką się uważam...) ludzie Pana nie opuszczą ! PROSZĘ NIE PRZEJMOWAĆ SIĘ NIEŻYCZLIWYMI -

Anioł Stróż czuwa!

KRYSTYNA

PS. Korci mnie, by pobrażać tego i owego, byłabym w tym niedościgła, ale swoich lotów nie obniżę ... Nie warto zrównać się z upadłymi... 

 

...

.....

Podziel się
Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 23 lipca 2017 17:42

  Cały blog i wszyscy komentujący to istny ciemnogród, ludzie bez wyobraźni, ale wierzący w głupie bajki jakimi karmi ich mały kaczorek.
  Polska już jest w połowie 20 wieku a niedługo będzie w 19

  autor ccc

 • dodano: 23 lipca 2017 9:36

  Basieńko kochanie, czemu jesteś taka złośliwa i szyderstwem do mnie przemawiasz? Ja serce otwieram na wasza miłość, a ty mnie pokrzywa smagasz? Ale jedno Ci przyznaje jako rację. W każdej partii sa "zdradzieckie mordy i kanalie" , dlatego chyba mądrze czynisz, że zwracasz sie z miłością w stronę ofiar. Tylko nie wiesz, iż dziś przykładowo ofiarą jest moja wnuczka, która pozbawiona została pracy, bo dotknęła ja reforma pani Zalewskiej. Miało być wsłuchiwanie sie w głos ludu, szanowanie jego woli, a tu wielka manipulacja słowem i robienie na siłę swojego. Pani kurator powiedziała, ze kuratorium nie jest biurem pośrednictwa pracy. I jak , gdzie wnuczka ma kontynuować awans? A już sporo kasy wyłożyła na dodatkowe kursy , studia podyplomowe, aby sie utrzymać. Całuje rączki kochana Basieńko, bo wiem, ze ty nic nie pomożesz, tylko westchniesz z litoscia

  autor WIESIEK

  blog: nima

 • dodano: 21 lipca 2017 19:40

  Pięknie Wszystkim dziękuję za komentarze, odpowiem na nie w najbliższym czasie
  w kolejnym felietonie politycznym.
  Wkrótce wprowadzę luźny tekst bez politycznych akcentów...
  Żyjemy nie tylko polityką...
  Żyjemy, by żyć wszystkim , co się wydarza...
  Znajome blogi odwiedzę w najbliższym czasie.
  Miło Wszystkich pozdrawiam - Krystyna.

  autor Laura

  blog: krystynar.bloog.pl

 • dodano: 21 lipca 2017 9:36

  Krystyno, według mnie masz rację co do polityków. Wytworzyli oni przez lata (nie wskazuję tu którzy bardziej, bo chyba nawet się nie da tego zrobić) klimat, w którym nawet relacje w rodzinach ulegają większemu czy mniejszemu pogorszeniu. A według mnie różnice w światopoglądzie nie powinny psuć np. urlopów, tak jak zdarzyło się mi i moim Rodzicom w czasie ostatniego wyjazdu. Można próbować dokładać tym czy tamtym, jednak nie wpłynie to moim zdaniem na jakość rządów. Najlepszym lekarstwem jest udział w wyborach, głosowanie według swojego sumienia i poglądów, a ostatecznie nawet zapisanie się do którejś z partii, którą się uważa za bliską sobie.

  Czytanie książek, krzyżówki, poznawanie nowego języka, studiowanie itp. to lekarstwo na prawie wszystkie problemy z pamięcią, koncentracją, rozumowaniem. I należałoby szeroko o tym mówić i pisać.

  A ja utknąłem na historii związków Piastów. Ciekawe, ale w nadmiarze powoduje pewien mętlik w głowie, od dat, postaci itd.

  Pozdrawiam!

  autor Mozaika Rzeczywistości.

  blog: http://mozaikarzeczywistosci.blogspot.com

 • dodano: 21 lipca 2017 8:13

  Wiesiuniu złoty, po co te cyniczne, pełne kpin i jadu "zaloty"? Po co na języku ślina dziewice przyzywa? Na kogo się w tej wypowiedzi kreujesz? Cała Ewangelia zamyka się w przykazaniu; miłości Boga i bliźniego.
  Jeśli szukasz gdziekolwiek miłości, to najpierw sam otwórz serce, bez ujadania, bo Twoja cyniczna mowa niczego Ci nie doda, a możesz ponieść uszczerbek na opinii jaką w oparciu o te słowa Czytelnik sobie wyrobi.
  W każdej partii są ludzie i ludziska, więc nam tu kitu nie wciskaj, że tylko w PiS jest "be". Do tej pory bezpartyjna, nie mogłam znieść poniżania, pogardy, wyśmiewania, wyszydzania i arogancji wobec śp. Prezydenta Lecha Kaczyńskiego, z ludzkiego punktu widzenia. Teraz podobnie totalna opozycja stara się szczuć na Jarosława Kaczyńskiego testując jego wytrzymałość psychiczną. Taka już moja natura, że opowiadam się za...ofiarami. Ongiś, gdy Tusk gnębił Schetynę, także broniłam Grzesia. Dziś Schetyna naśladuje swego byłego guru i starszy nas karami, bo według niego - kto z PiS ten wróg. Nie mamy prawa stawać po stronie krzywdzonych???
  Gdybyś był tak inteligentny, jak cyniczny to byś zajarzył, że Kaczyński wiecznie żył nie będzie, zaś PiS [przypuszczam] dotrwa jedynie do wyborów przy sterze; ci którzy teraz ujadają, potem będą z tych uchwał korzystać. Zrobią po swojemu i dla siebie dopasują wszelkie normy i ...prawo. Tak było, jest i będzie, że każdy kto na urzędzie siędzie, ten tak prawem manipuluje, że tworzy się państwo w państwie.
  Nie zamierzam umierać ani za PiS, ani za Kaczyńskiego, ani za Ziobrę, ani...ale najzwyklej po ludzku staję po stronie OFIAR, którym odbiera się ludzką godność poprzez nagonkę. Nie zastanawiam się - czy to jest miłość czy to jest kochanie- Panie Wiesiu ! tak mi dyktuje sumienie.

  autor Basieńka

  blog: http://ocalic-od--zapomnienia.blog.pl

 • dodano: 20 lipca 2017 22:57

  Niech będzie pochwalony Jarosław Kaczyński i wszystkie Beatki-nie dziewice. Aliści, dużo tu miłości. Twe słowa Pani Krystynko aż pienią się od miłości. To według jakiej ewangelii? bo może i ja bym nawrócił się , na stare lata i bym zapisał się u kresu swego życia do waszej partii tak jak adasko i basieńka. No bo co mi mogą schetynowcy zrobić u kresu mojego życia. Ty ma być lepiej, nie będzie korupcji i kolesiostwa, jak juz wszystkie apetyty zostaną zaspokojone . Może zostanę jakim prezesem ,przykładowo Gusu, bo przecież liczyć umiem, a pod takim prezesem Kaczyńskim to i najlepsze dane mu wyliczę. A kochać tą miłością też potrafię, bo przez te dwa ostatnie lata zdążyłem się nauczyć. Co włanczam radio telewizje, takze TRwam, to płynie jezyk miłosci .I tak nawet Prezesa Kaczyńskiego moge pokochać. Całuje rączki staropolskim obyczajem WIESIEK

  autor WIESIEK

  blog: nima

 • dodano: 20 lipca 2017 21:50

  Schetyna chyba zapomniał, że kij ma dwa końce; nowelizacja Kodeksu karnego prędzej może dosięgnąć jego za sianie fermentu w Ojczyźnie, za działanie na szkodę państwa; za niepohamowaną żądzę władzy. On już swoje 5 minut w polityce miał ale kolega Tusk go wyruchał :)

  autor Aisab

  blog: http://ocalic-od--zapomnienia.blog.pl

 • dodano: 20 lipca 2017 18:37

  Panu Schetynie, używając języka młodzieżowego, odwaliło!

  autor adam

 • dodano: 20 lipca 2017 14:28

  Basiu i p. Adamie, najnowsze...
  Schetyna straszy i grozi, jego ostatnia wypowiedź :
  " - Składamy wniosek o nowelizację Kodeksu karnego, w którym ci wszyscy, którzy będą wspierać Jarosława Kaczyńskiego i tych, którzy będą głosować dzisiaj za odebraniem polskim sądom niezawisłości i niezależności - wszyscy za to zapłacą. Zapłacą wolnej Polsce, zapłacą prawnie. A Jarosław Kaczyński, jako prezes ugrupowania, które w systemowy sposób łamie prawo i niszczy polską niezależność i niszczy polską wolność, zostanie oskarżony przez nas o sprawstwo kierownicze tej zbrodni- powiedział Schetyna na konferencji w Sejmie."
  --------------------
  I kto tu rozum traci jeśli nie PO
  i zwolennicy tej partii, którym nienawiść przesłoniła oczy?
  Tak jest , jak to wyraziliście - trzeba wspierać PiS, właśnie to czynię tu, a na wpisanie się do partii brakuje mi czasu, ani też na działaczkę się nie nadaję ..., ale popieram PiS, bo to w tej chwili jedyna partia , do której mam zaufanie.
  Miłego popołudnia.

  autor Krystyna

  blog: krystynar.bloog.pl

 • dodano: 20 lipca 2017 11:28

  Adamie- całe życie byłam bezpartyjną, ale chyba masz racje, że najwyższy czas zacząć działać, aby dać odpór złu, przeciwstawić się tej szaleńczej próbie obalenia rządu, byle znowu dorwać się do stołków. To jest porażające. To jest potworne, To jest nieludzkie. Brak mi słów aby właściwie nazwać działania "totalnej". Zastanawiam się- jaka kara Boża spotka nasz kraj za ten bałagan, za podłe postępowanie i za to ujadanie.

  autor Aisab

  blog: http://ocalic-od--zapomnienia.blog.pl

 • dodano: 20 lipca 2017 8:57

  Zacząłem się zastanmawiać, czy teraz, niewątpliwie już u kresu życia, nie zapisać się do PiS'u. Mimo, iż nigdy w żadnej partii politycznej nie byłem. Bo dochodzę do wniosku, że wyrażanie swojego poarcie tylko w procesie wyborczym, raz na cztery lata, to za mało. Za mało, za rzadko, biorąc pod rozwagę to, co się obecnie w polityce dzieje.
  Bo przeanalizujmy, ku czemu dąży "totalna". Moim zdaniem, pierwszym celem jest obalenie rządów PiS'u. Nie taka, lub inna ustawa, nie taki, lub inny kształt ustroju Polski, ale wyłącznie obalenie rządu. A potem? A potem hulaj dusza, piekła nie ma. Swobodne rozkradanie tego, co jeszcze zostało, tego, co zbudowali ci, którzy pracują. Totalne przyzwolenie na rozkradanie. Ci, co na górze, rozkradną dużo, ci, co na dole, mniej, zdolniejsi, więcej, mniej zdolni, mniej. Ale każdy, kto ich poprze, swoją cząstkę łupu dostanie.

  "5Wówczas wyprowadził Go w górę, pokazał Mu w jednej chwili wszystkie królestwa świata
  6 i rzekł diabeł do Niego: "Tobie dam potęgę i wspaniałość tego wszystkiego, bo mnie są poddane i mogę je odstąpić, komu chcę.
  7 Jeśli więc upadniesz i oddasz mi pokłon, wszystko będzie Twoje". " (Lk)

  autor adam

 • dodano: 20 lipca 2017 7:31

  Zastanawiam się; czy to prowokacja czy metoda działania aby doprowadzić człowieka do granicy wytrzymałości stosując wszelkie możliwe, wyciągając ludzi zza grobu, sięgając nawet po świętą pamięć zmarłych.
  Hieny cmentarne a nie posłowie.
  Nie dziwię się J.Kaczyńskiemu, że miarka się przebrała. Każdy człowiek na jego miejscu już dawno położył by temu kres. Mnie ciśnie się na usta zawołanie;
  " Boże miej litość nad Polską. Boże, oni nie wiedzą co czynią, opamiętaj ich w szaleńczym, obsesyjnym tańcu nienawiści".

  autor A

  blog: http://ocalic-od--zapomnienia.blog.pl

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

Nowy bloczek nad wpisami

poniedziałek, 20 listopada 2017

Nowy blooczek w narzędziach.http://www.liiil.pl/promujnotke
Nowy blooczek w narzędziach.
Nowy blooczek w narzędziach.

Kalendarz

« listopad »
pn wt śr cz pt sb nd
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Galerie

O mnie

Jestem - miłośniczką poezji,literatury, historii sztuki, muzyki
i wszelkich sztuk pięknych... Kocham ludzi, przyrodę, a nade wszystko Stwórcę tego wszystkiego... Krystyna
Moje imiona blogowe to Laura, Ais, Christine, Krysta.
Zapraszam do czytania moich blogów.

O moim bloogu

Wiersze , proza. Rożnorodność tematyki

Archiwum

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 1466146
Wpisy
 • liczba: 3629
 • komentarze: 26408
Galerie
 • liczba zdjęć: 154
 • komentarze: 112
Punkty konkursowe: 100
Bloog istnieje od: 3878 dni