Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 269 971 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Najlepsze Blogi

Obywatelka z kraju nad Wisłą zabiera głos...

poniedziałek, 17 lipca 2017 18:58
Skocz do komentarzy

        www.polskiemuzy.pl                                                         www.pielgrzymki.szczecin 
 
   ---------------------------------------------------------------------------------- 
 Polecam elektroniczne wydanie czasopisma - "Barwy Szkła" 
       
                www.barwyszkla.pl  
 
 Warto tam zajrzeć !
 

baner barwy szkla.jpg.

 

 

Moje rozważania poprzedzą fakty...

Zacznę od cytatów -


WP : "Adam Michnik do reportera TVP Info: Ty skur...ynu
Przed Sejmem zebrało się w niedzielę wielu działaczy opozycji antykomunistycznej, przemawiał m.in. Władysław Frasyniuk. Na scenie był Adam Michnik, którego chwilę wcześniej w tłumie złapał Ziemowit Kossakowski z TVP Info. ... Kiedy przechodził przez tłum i zmierzał na scenę złapał go pracujący w TVP Info były kandydat PiS. Ziemowit Kossakowski spytał Michnika, "kiedy ma zamiar przeprosić za swojego brata" (przyrodniego, w czasach stalinizmu sędziego i współpracownika tajnych służb - przyp. WP). Michnik odwrócił się i wprost do kamery syknął: - Kiedy ty skur...ynu zmądrzejesz.


Fakt.pl : „To nie koniec. Powstrzymajmy zamach stanu" - pod takim hasłem protestuje przed Sejmem opozycja i zwolennicy Komitetu Obrony Demokracji. Jest to sprzeciw wobec proponowanych przez PiS zmian w sądownictwie...
.@SchetynadlaPO: Obiecuję wspólną, ciężką pracę, zwycięstwo wyborcze i to, że po wyborach ich rozliczymy! #ObrońmyDemokrację #ZamachLipcowy
15:10 - 16 Jul 2017
15.19 Po odśpiewaniu hymnu, tłuma skanduje: "obronimy demokrację".15.30 Łoziński do Kaczyńskiego: "Jareczku, pamiętaj o jednym fakcie. Nie jesteś Janukowyczem i nie masz dokąd uciec".
15.31 Po liderze KOD głos zabrał Leszek Balcerowicz. – Mamy do czynienia z tworzeniem instytucji dyktatury – mówi Balcerowicz
15.42 Władysław Frasyniuk: – Każdy Polak ma prawo i obowiązek krzyczeć: precz z Kaczorem dyktatorem.
15.45 – Nie ma Jarka, jest dyktator – mówi Frasyniuk.
15.56 - Obiecuję, że będziemy współpracować, a w przyszłości stworzymy jeden klub parlamentarny. I będziemy na wspólnej liście wyborczej – powiedział Schetyna o planach wspólnych działań całej opozycji.
16.00 - Deklaruję dalekoidącą współpracę z Platformą. Nie dajcie się nabrać Kukizowi, to ukryty sojusznik PiS – podkreślał z kolei Ryszard Petru, stwierdzając, że liczy na 100 proc. zaangażowanie Władysława Frasyniuka.
16:08 Jerzy Stępień, były prezes Trybunału Konstytucyjnego, bierze udział w demonstracji. Opr16:30 Na scenie pojawiły się osoby w maskach z wizerunkami Jarosława Kaczyńskiego, Antoniego Macierewicza, Zbigniewa Ziobry i Tadeusza Rydzyka w stylizowanych na więzienne pasiakach.ócz niego pojawiło się też SLD.
16.19 Tłum skanduje "Lech Wałęsa, Lech Wałęsa" pozdrawiając byłego prezydenta.
16:37 - 16 Jul 2017
16.42 "Jak podpiszesz, będziesz siedział!" - skandują uczestnicy manifestacji pod adresem prezydenta Andrzeja Dudy. Na podpis głowy państwa czekają teraz ustawy o KRS i ustroju sądów powszechnych.
17.00 "Zostajemy, zostajemy" - skanduje tłum przed Sejmem.
17:00 Przemawia Adam Michnik: - U nas zamiast Putina, jest taki liliputin. I on chce Polakom dać radę? "Lepsi" byli, Stalin próbował, Bierut próbował, nie dali rady. Przetrwaliśmy całą tę zarazę, przetrwamy i PiS. Pytanie tylko, kiedy i jak to się skończy. Najlepiej bez przemocy - przekonuje redaktor naczelny Gazety Wyborczej.
17.01 – To już kiedyś było. Przed stocznią też stało tyle ludzi. Przeżyliśmy wszystko. Naród musi się obudzić, przede wszystkim młodzi ludzie – mówi Henryka Krzywonos.
17.20 Organizatorzy zapowiadają, że zostaną pod Sejmem co najmniej do wtorku.
17.22 prof. Monika Płatek: - Krystyna Pawłowicz to moja koleżanka ze studiów. Będziemy dbali o to, żeby również Krystyna Pawłowicz miała 100 proc. pewności, że jeśli będzie miała sprawę w sądzie, będzie sądził ją sąd niezawisły.
17.40 Policja informuje, że w manifestacji pod Sejmem wzięło udział 4,5 tys. osób.
17:51 Dorota Stalińska na scenie odśpiewała piosenkę "Mury" będącą hymnem Solidarności.
se.pl
"Grzegorz Schetyna mocno komentuje reformy. - To zamach stanu - zapewnia. Jarosław Kaczyński również ma radykalne zdanie na temat protestów. Opisując działania opozycji, mówi o "zdradzie stanu"."


Do Rzeczy


Dziennikarz TVP Info nagrał rozmowę z "bojówkarzami opozycji", w tym z liderem mazowieckiego KOD Marcinem Skubiszewskim, którzy zapowiadają użycie przemocy i nie wykluczają, że niezbędnym kosztem przejęcia władzy będą ofiary w ludziach.
Pytany przez dziennikarza, o to, czy nie za wysoką ceną próby siłowego odsunięcia PiS od władzy byłyby ofiary w ludziach, działacz KOD odparł: "To zależy, ile".

msn

Katarzyna Łaniewska - "- Totalna opozycja nie ma żadnych argumentów, to tylko słowa, słowa, słowa. Myślę, że to ostatni ruch rozdeptanego robaka, który jeszcze rusza czułkami. To śmieszne, że opierają swoje antidotum na kłamstwie. Wybrany przez naród poseł powinien mieć możliwość zagłosować, kto ma być sędzią . " (pisownia oryginalna)


Henia tramwajarka błysnęła intelektem ...

 

Krzywonos – fałszywa legenda Solidarności. Opozycjoniści ujawniają kłamstwa - niezalezna.pl

 

o2


Komentarze pod tą wypowiedzią :


kot

skad to lewactwo sie bierze, to jak zaraza.
41062
To PO wypędzało ludzi z kamienic i okradało Polaków. Porąbało Ci się kompletnie w tej pustej główce.
axel
Oj babo, babo, tobie to nie nos się skrzywił tylko rozum. Idź i poszukaj go za rogiem. A najlepiej pojedź do Brukseli i sprawdź czy cię tam nie ma!


=======================================================================

Tę całą bezsensowną hałastrę najtrafniej określiła p. K. Łaniewska, powtórzę :

"- Totalna opozycja nie ma żadnych argumentów, to tylko słowa, słowa, słowa. Myślę, że to ostatni ruch rozdeptanego robaka, który jeszcze rusza czułkami. To śmieszne, że opierają swoje antidotum na kłamstwie. Wybrany przez naród poseł powinien mieć możliwość zagłosować, kto ma być sędzią" . 


======================================================================

2ef.jpg ...

Teraz to co mam  do powiedzenia w tej kwestii...


Wywoływanie tanich sensacji to specjalność PO i Nowoczesnej oraz KOD- u. Tonący brzytwy się chwyta, traci rozum i rozsądek działania. Niechby sobie pokrzyczeli, niechby normalnie zachowywali się , ale nie, oni wrzeszczą i poniżająco obrażają.

Kim jest Petru, który bez cienia wstydu nazywa prezesa Kaczyńskiego "Jarosławem Castro, tchórzem, szaleńcem, banksterem, barankiem, opętanym... " Jakie są morale tegoż Petru? A jakie jego możliwości inelektualne oraz jaka wiedza? A niby taki wykształcony i sprytny ( ani jedno, ani drugie)... Wiedza typu - "Kręcenie filiżanką w szklance bez cukru, wysyłanie chłopców do ginekologa, usuwanie aborcji, ciąża kobiety trwająca 12 miesięcy, głowa, która psuje się od góry, 15 procentowe przerwy w Sejmie, Święto Sześciu Króli, wspomnienia o „Rubikoniu”, były premier Wielkiej Brytanii David „Kamerun”, 130 parę krajów na świecie, czy obecna konstytucja mająca 225 lat "– to niektóre z jego cudacznych kompromitacji. Pieniążki to nie wszystko, panie Petru...!!!  Wystarczająco niskie zachowania... więc po co "król Rysiu" się wychyla i szkodzi innym? Choćby nie wiem, jak się starał, nie jest w stanie obrazić kogokolwiek, poza tym, że sam siebie ośmiesza.

A Schetyna? Czy już nie spaceruje po cmentarzu dla kamuflażu ? Teraz w bojowych szrankach stanął, sądząc, że przewrót się uda lecz to wielka ułuda....

Henryce Krzywonos też nieźle wszystko się miesza... Nadal seksbomba - dzierlatka... Butelka na stole i skarbonka! I pomyśleć takie drogi prowadzą na salony, a ci którzy na nie zasłużyli, w biedzie się pogrążyli...

Nawet rym się trafił w takim towarzystwie jak Henia z naczelnym Kijowskim, który nie ma hamulców, może pożyczy od Heni, pewnie wzięła sobie takowe hamulce na pamiątkę ... ?... Bez honoru gdy typowy, bezczelny łajdak pokazuje się publicznie, bierze udział w manifestacjach, oszust i nieodpowiedzialny działacz, mąż i ojciec, aż bije po oczach swoją nieuczciwością i taki oszołom w czołówce opozycji, której większość stanowią ci, którzy stracili intratne stanowiska, synekury, "kasę", wygórowane emerytury w niewłaściwych służbach, aferzyści ze stołecznego urzędu i innych "posiadłości", pospolici dorobkowicze, "wyzwoleni" negatywnie, obrońcy antywartości i im podobni, komuszki - cwaniaczki i ci powaleni przez trujące media z wulgarnym naczelnym "Wyborczej" na czele, jego ostatnia odzywka do dziennikarza tv Info, to przykład elitarnego szlifu...

Co tu dużo mówić, w obecnej dobie próżno wypatrywać prawdziwej elity.

Z Balcerowicza to też szczególna elita - ylita... Taka prawda. Szukają dziury w całym . Chcą doprowadzić naród do domowej wojny, by postawić na swoim. Szemrane towarzystwo. Takie jest moje obywatelskie spostrzeżenie w tym niezbyt radosnym czasie i ani myślę spuszczać z tonu  - KJR (mój monogram)


PS. Książę William i księżna Kate już w Polsce.

Piękna, elegancka Kate, sympatyczny Wiliam i Ich urocze dzieci...

 

9wKktoARGh0dHA6Ly9vY2RuLmV1L25ld3N3ZWVrLXdlYi81YWM0ZjBjNi1jYmVlLTQ2NDEtYTAzOS0xZDM2NTk4YWVjYWMuanBnk...

Tym miłym akcentem kończę dzisiejsze dowodzenia... 

Podziel się


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 18 lipca 2017 7:50

  Moim zdaniem- opisałaś to wyczerpująco, więc zwrócę tylko uwag, zaakcentuję jedno zdanie;
  Oto nowy program PO dla poprawy sytuacji w Polsce [z całym szacunkiem dla Schetyny]; PROGRAM DLA POLSKI;

  " @SchetynadlaPO: OBIECUJĘ wspólną, ciężką pracę, zwycięstwo wyborcze i to, że po wyborach ich rozliczymy!"

  To zapowiedź wspólnej, ciężkiej pracy w wyścigu szczurów do stołków, władzy, a po zwycięstwie w wyborach usiąść na laurach i skoncentrować się na rozliczaniu innych. SZOK,

  autor Aisab

  blog: http://ocalic-od--zapomnienia.blog.pl

 • dodano: 18 lipca 2017 0:22

  P. Adamie, wytknęłam , bo zasłużyli . Najbardziej nie podoba mi się ton pogardy ; wyzwiska , przezwiska są denerwujące.
  Pana znajomy ponownie lekceważąco potraktował Pana, podziwiam wytrwałość w wpisywaniu komentarzy u takich gospodarzy...

  autor laura

  blog: krystynar.bloog.pl

 • dodano: 17 lipca 2017 22:03

  Cóż tu komentować... Napisała Pani wszystko. Ja myślę, zę zbyt dużo uwagi poświęcamy tym konwulsjom tak zwanych totalnych. Choć zastanawiam się, skąd biorą sie normalni ludzie, którzy biora udział w tych "manifestacjach". Bo takich również znam. Takich nie rozumiem!

  autor adam

 • dodano: 17 lipca 2017 19:09

  Aisab i Myszce odpowiedziałam w poprzednich komentarzach...

  autor Laura

  blog: krystynar.bloog.pl

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

Nowy bloczek nad wpisami

niedziela, 22 października 2017

Nowy blooczek w narzędziach.http://www.liiil.pl/promujnotke
Nowy blooczek w narzędziach.
Nowy blooczek w narzędziach.

Kalendarz

« październik »
pn wt śr cz pt sb nd
      01
02030405060708
09101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     

Galerie

O mnie

Jestem - miłośniczką poezji,literatury, historii sztuki, muzyki
i wszelkich sztuk pięknych... Kocham ludzi, przyrodę, a nade wszystko Stwórcę tego wszystkiego... Krystyna
Moje imiona blogowe to Laura, Ais, Christine, Krysta.
Zapraszam do czytania moich blogów.

O moim bloogu

Wiersze , proza. Rożnorodność tematyki

Archiwum

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 1462594
Wpisy
 • liczba: 3619
 • komentarze: 26347
Galerie
 • liczba zdjęć: 154
 • komentarze: 112
Punkty konkursowe: 100
Bloog istnieje od: 3848 dni