Bloog Wirtualna Polska
Jest 1 272 347 bloogów | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Najlepsze Blogi

ISIS i ogólne rozpasanie - w takich czasach żyjemy ...

czwartek, 29 czerwca 2017 1:03
Skocz do komentarzy

        www.polskiemuzy.pl                                                         www.pielgrzymki.szczecin 
 
   ---------------------------------------------------------------------------------- 
 Polecam elektroniczne wydanie czasopisma - "Barwy Szkła" 
       
                www.barwyszkla.pl  
 
 Warto tam zajrzeć !
 

baner barwy szkla.jpg..

ISIS i ogólne rozpasanie - w takich czasach żyjemy ...

 

...

 

Z internetu - bieżące informacje z moimi komentarzami...


1. "ISIS najpierw głodziło matkę, potem nakarmiło ją ciałem jej dziecka
Seksualna niewolnica ISIS w Iraku została podstępem skłoniona do zjedzenia własnego dziecka - twierdzi iracka posłanka."


Jak to nazwać? Słów brakuje. Ciarki poczułam, też rozpacz i obrzydzenie, gdy o tym przeczytałam...


2. "Już w piątek niemiecki parlament (Bundestag) będzie głosować nad projektem w sprawie legalizacji tzw. małżeństw homoseksualistów – donoszą niemieckie media. To efekt decyzji kanclerz Angeli Merkel, która ostatnio zapowiedziała członkom swojej partii, by głosowali nad tą ustawą zgodnie ze swoim sumieniem."
"Merkel mówiła, że jej myślenie o „homo-małżeństwach” zmieniło się po „niezapomnianym doświadczeniu”, gdy niedawno spotkała się z lesbijską parą, która opiekuje się ośmiorgiem dzieci."
"Kanclerz Niemiec stwierdziła też, że wg ankiety przeprowadzonej przez jej biuro, rzekomo aż 83 procent Niemców popiera legalizację „małżeństw homofilskich”.


Nic tylko jeszcze "pobłogosławić" nienormalności...
Dwa dni temu obejrzałam film o podwójnym rodzicielstwie jednego dziecka (ten temat omówię oddzielnie) - dwie matki i dwóch ojców. Czy to możliwe? Tak - gdy taki układ stanowi para lesbijek i para gejów. Obrzydliwe! Nie mogłam się powstrzymać od takiego wykrzyknika! Przepraszam wrażliwych... i popierających związki homoseksualne.


3. "Niemcy szczególną uwagę poświęcają Polsce zachodniej, a zwłaszcza terenom, które przed II wojną światową nie należały do Rzeczypospolitej. To właśnie tam ekspansja niemiecka jest najbardziej widoczna. I to nie tylko dlatego, że niektóre miejscowości mają dwujęzyczne tablice informacyjne: nazwy są w języku polskim i niemieckim. Najważniejsze są wpływy w mediach i gospodarce. Największe media i ważne przedsiębiorstwa zostały sprzedane – często za przysłowiowe grosze – niemieckim właścicielom."


Czyli co ? Powtórka z rozgrywki... Odsyłam do "Placówki" - B. Prusa.


4. " Komisja weryfikacyjna, która zajmuje się dziką reprywatyzacją w Warszawie, ruszyła z przesłuchaniami! Zeznania pierwszego świadka, Krzysztofa Śledziewskiego, stawiają w kłopotliwej sytuacji Hannę Gronkiewicz-Waltz. Były urzędnik Biura Gospodarowania Nieruchomościami zdradził, że przełożeni informowali podwładnych, że „góra” oczekuje od pracowników podjęcia „300 decyzji” o reprywatyzacji rocznie!... – Pani prezydent zawsze twierdziła, że nic nie wiedziała, a już się okazuje, że nie tylko wiedziała, ale także wpływała na decyzje reprywatyzacyjne – mówił Jaki, odnosząc się do słów świadka oraz nawiązując do niestawienia się przed komisją Hanny Gronkiewicz-Waltz. – Gdyby pani prezydent miała odwagę i chciała wyjaśnić tę, to pewnie by się stawiła. To, że pani prezydent nie chce się stawić przed komisją to także forma zeznań: „Ja nie stawiam się, bo mam coś do ukrycia” – dodawał wiceminister sprawiedliwości. Czy rzeczywiście prezydent Gronkiewicz-Waltz czegoś się boi?..."

Czego boi się pani Prezydent Warszawy? To widać 

w oczach...


5. "–Chcesz, żeby mocno stał? Twój penis będzie jak skała. Będziesz tygrysem w łóżku – możemy zobaczyć na screenie umieszczonym w portalu społecznościowym przez Kijowskiego. Byłemu szefowi KOD współczujemy jakże wstydliwych problemów, które teraz stały się przedmiotem publicznej dyskusji."


Cóż ? Jaki pan taki kram ! Język idola zwolenników KOD-u !


6. ... "Twórca Amber Gold przyznał również, że na liście osób, które inwestowały w jego firmę byli przedstawiciele wszystkich partii politycznych. – Nazwiska „Ewa Kopacz" i „Paweł Adamowicz", również widniały na liście baz danych klientów, ale nie mogę powiedzieć czy to była premier i prezydent Gdańska – dodał."


I co na to, zainfekowani fascynacją nad poprzednimi rządzącymi, zwolennicy PO" ?


7. "Rzeczywistość, jaka nam się tutaj jawi, […] jawi nam się to jako niewyobrażalna, gigantyczna struktura mafijna, która ociera się i o politykę, i o służby, i o wymiar sprawiedliwości i wreszcie o sfery finansowo-gospodarcze - powiedział na antenie Radia Maryja prof. Mieczysław Ryba, komentując dzisiejsze zeznania byłego szefa Amber Gold Marcina P. przez komisją śledczą. : Jeśli państwo działa normalnie, to syn premiera, jego najbliższe otoczenie, jest pod ochroną służb. W sytuacji podejmowania jakieś pracy, zwłaszcza w firmie zarządzanej czy prowadzonej przez taką osobę, w firmie, która jest „lipna”, służby absolutnie powinny go chronić. Natomiast sama firma powinna się go bać, bo skoro jest pod ochroną służb, to absolutnie należy unikać takiej postaci, bo nas rozszyfrują, bo tą naszą „lipną” czy raczej przestępczą działalność zlikwidują, chyba że – i to jest druga rzecz – zatrudniając taką osobę chce się zyskać alibi lub chce się zyskać ochronę...Jest to rzecz niewyobrażalna, bo skąd taki człowiek ma finansowanie na działalność tego typu, działalność „lipną” i wszystko wskazuje na to, że przestępczą, że to działa jako piramida finansowa, że to wszystko dotyka polityków z pierwszych stron gazet, rządowych i samorządowych, że to grozi w sensie konkurencyjnym […] istnieniu narodowego przewoźnika, jakim jest LOT Te zeznania tłumaczą to zdenerwowanie i tę zaciętą walkę o „obronę demokracji”, to jeżdżenie po Brukselach. Wcale bym się nie zdziwił, gdyby Bruksela w tej chwili powiedziała, że przesłuchiwanie Marcina P. jest wbrew demokracji, wbrew jakieś niezależności sądownictwa. […] Jeżeli bierzemy pod uwagę to zdenerwowanie, to napięcie, które towarzyszyło całej tej układance politycznej, wydaje się, że to jest jedna z przyczyn, oprócz takiego dość naturalnego zdenerwowania, że straciliśmy władzę, wpływy, to być może przynajmniej niektórzy boją się, że mogą stracić nie tylko to, ale coś o wiele cenniejszego. ".


"Nie ma to tamto..." , jak mawiał mój były sąsiad, gdy nie znajdował odpowiedzi ...
Mimo wszystko mam się nie najgorzej...


-------( z moich dawnych zasobów własny fotomontaż z doczepionymi włosami...)...

 

azyl ze mną.jpg

Podziel się


Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 03 lipca 2017 22:23

  Perfect !

  autor

  blog: http://schittko-motorradsport.de/abnehmen-ohne-sport/48109-schnell-abnehmen-am-bauch-und-beinen

 • dodano: 01 lipca 2017 18:42

  Basiu, tak wyszło..., a Sodoma i Gomora już się dzieje, wkrótce będzie gorzej niż jest!
  Pozdrawiam.
  PS. Zabieram się za nowy wpis... Dziś udało mi się wcześniej przysiąść przy komputerze.

  autor Krystyna

  blog: krystynar.bloog.pl

 • dodano: 01 lipca 2017 18:37

  Witam Mozaikę Rzeczywistości...
  Też tak uważam, chcą geje i lesbijki być razem to ich sprawa , ale po co im dzieci, czy po to by je demoralizować i krzywdzić
  ( narażone zostają na śmiech dzieci
  z normallnych rodzin...)???
  M. Kijowski nabrał wielu, jak czują się ci, którzy łakawie go pieniężnie wsparli?
  Pozdrawiam , skorzysrtam z zaproszenia.

  autor Krystyna

  blog: krystynar.bloog.pl

 • dodano: 01 lipca 2017 6:59

  Udało Ci się w jednej notce ująć kilka tematów. Brawo. Dla mnie na obecny stan ducha, to są za "ciężkie" tematy.
  Mogę jedynie po raz kolejny stwierdzić, że świat schodzi na ...[nie na psy]manowce. Stacza się ku moralnej przepaści. Czyżby powtórka z historii i doczekamy Sodomy i Gomory??? Boże broń...

  autor Aisab

  blog: http://ocalic-od--zapomnienia.blog.pl

 • dodano: 01 lipca 2017 0:25

  Witaj!

  Co do fragmentu pierwszego to brak słów, by opisać to, do czego doprowadza ta organizacja. Nie ma chyba też metody walki z nimi, skoro w obronie stosują wszelkie metody, sprzeczne z wszelkimi możliwymi konwencjami czy nawet zasadami moralnymi. Nie ma po prostu słów, by nazwać to co robią członkowie tego ugrupowania.

  Co do pani Merkel słyszałem, że podobno głosowała przeciwko tej ustawie. Mnie zawsze w takich sytuacjach drażniło dodawanie możliwości na adopcję dzieci. Związek osób tej samej płci jestem w stanie zaakceptować, ale już adopcji dzieci nie umiem. Bo to jest sprzeczne ze wszelkimi możliwymi regułami według mnie.

  Co do pana Mateusza K. (tak teraz chyba trzeba o nim pisać) to nie wie zupełnie na jakiej zasadzie działają reklamy w Sieci. To co wpisujemy w Google czy inną wyszukiwarkę jest zapamiętywane i bloczek reklamowy ,,wyrzuca" to co według maszyny nas interesuje. Żadne działania zewnętrzne nie mogą wchodzić w rachubę.

  Zapraszam do mnie i pozdrawiam.

  autor Mozaika Rzeczywistości.

  blog: http://mozaikarzeczywistosci.blogspot.com

 • dodano: 29 czerwca 2017 19:24

  A to komplement usłyszałam...
  Zawsze mówiono, że jestem najgrzeczniejsza
  z grzecznych...
  Nareszcie ktoś nazwał mnie " niegrzeczną dziewczynką" ! Dobre to !
  Myszko , czy wzięłaś pod uwagę inną ewentualność? Może jednak grzeczną ta,
  co napisała, a niegrzeczną ta, co się wpisała?
  Dodam jeszcze , że niczego nie "wciskałam" ...

  autor Krystyna

  blog: krystynar.bloog.pl

 • dodano: 29 czerwca 2017 6:08

  A jednak udało się coś wcisnąć o homozwiązkach. Krystyno, Ty niegrzeczna dziewczynko :>

  autor mysz

  blog: http://shinyhopes.blogspot.com/

 • dodano: 29 czerwca 2017 1:21

  Ten komentarz odnosi się do poprzedniego wpisu...

  autor Krystyna

  blog: krystynar.bloog.pl

 • dodano: 29 czerwca 2017 1:18

  - uśmiech kieruję do p. Obserwsatora...

  autor Krystyna

  blog: krystynar.bloog.pl

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

Nowy bloczek nad wpisami

poniedziałek, 20 listopada 2017

Nowy blooczek w narzędziach.http://www.liiil.pl/promujnotke
Nowy blooczek w narzędziach.
Nowy blooczek w narzędziach.

Kalendarz

« listopad »
pn wt śr cz pt sb nd
  0102030405
06070809101112
13141516171819
20212223242526
27282930   

Galerie

O mnie

Jestem - miłośniczką poezji,literatury, historii sztuki, muzyki
i wszelkich sztuk pięknych... Kocham ludzi, przyrodę, a nade wszystko Stwórcę tego wszystkiego... Krystyna
Moje imiona blogowe to Laura, Ais, Christine, Krysta.
Zapraszam do czytania moich blogów.

O moim bloogu

Wiersze , proza. Rożnorodność tematyki

Archiwum

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 1466150
Wpisy
 • liczba: 3629
 • komentarze: 26408
Galerie
 • liczba zdjęć: 154
 • komentarze: 112
Punkty konkursowe: 100
Bloog istnieje od: 3878 dni