Bloog Wirtualna Polska
Są 1 277 154 bloogi | losowy blog | inne blogi | zaloguj się | załóż bloga
Kanał ATOM Kanał RSS
Najlepsze Blogi

Atak na p. premier Beatę Szydło.

piątek, 16 czerwca 2017 22:47
Skocz do komentarzy

        www.polskiemuzy.pl                                                         www.pielgrzymki.szczecin 
 
   ---------------------------------------------------------------------------------- 
 Polecam elektroniczne wydanie czasopisma - "Barwy Szkła" 
       
                www.barwyszkla.pl  
 
 Warto tam zajrzeć !
 

baner barwy szkla.jpg..

 

Polski arcybiskup ODDAŁ MIESZKANIE UCHODŹCOM! "To nic nadzwyczajnego, jestem prostym kapłanem"...

Foto z internetu

 

...

 

Atak na p. premier Beatę Szydło.

Platforma ustami swoich posłów i zwolenników zarzuca PiS-owi szczucie, a to przecież ona sama prymitywnie i nieustannie szczuje na PIS. Perfidnie zmanipulowana, niedorzeczna nadinterpretacja zdania, wyrwanego z treści przemówienia w Auschwitz, najlepszym tego dowodem. Brak właściwego zrozumienia prostych słów. Dopatrywanie się dziury tam, gdzie jej nie ma. Czyżby umysły platformowiczów były aż tak tępe i przymulone, że dobrych intencji od złych odróżnić nie potrafią ? ... Raptem ci z PO, kiedy już im nie wyszło z KOD-em i z innymi nikczemnymi chwytami, uczepili się uchodźców jako politycznymi zamiennikami w celu upodlenia i sponiewierania obecnego rządu. Całe szczęście, że psie głosy nie idą pod niebiosy. Tyle rabanu o to, że PiS nie chce uchodźców. Szkoda, że za czasów PO premier Kopacz nie kwapiła się do tego, by im zapewnić godziwe warunki i przyjąć , ile by się dało. Już wtedy trzeba było z szerokimi ramionami przyjąć uciekinierów... Jakoś się od tego migali... Ci, którzy obecnie mają pretensje o brak empatii dla poszkodowanych wojną, dlaczego sami nie podejmą działań , by w swoich domach ugościć takowych, potrzebujących schronienia? ?  ? Wystarczy posłać zaproszenie do jakiejś rodziny i przyjąć pod swój dach. Kto z tych tak wielce oburzonych na coś takiego się zdecyduje? Trzeba zacząć od siebie, a potem wymagać od innych. Ogarnęły mnie takie myśli... Właściwie to mam takie warunki, że mogłabym dwie lub trzy osoby przygarnąć w każdej wyjątkowej sytuacji, ale czy mnie stać na taką decyzję, tego do końca nie jestem pewna, bo przecież skąd mam wiedzieć , jacy to byliby ludzie ... Gdyby zagrożenie było tu na miejscu i nie byłoby innych możliwości zakwaterowania, to pewnie nie miałabym żadnych oporów, ale w obecnych realiach różne wątpliwości się budzą ... Nie ma jednak przeciwskazań , by niezadowoleni, z decyzji PiS- u co do uchodźców, jak najszybciej wystąpili z konkretną propozycją osobistego patronatu nad nimi i będzie po krzyku ! "...Nie mam rodziny, jestem prostym kapłanem, zaoferowanie mojego mieszkania nic mnie nie kosztuje ..." powiedział papieski jałmużnik abp Konrad Krajewski, który oddał swoje mieszkanie rodzinie z Syrii, a sam zamieszkał w biurze, w którym pracuje. Nadzwyczajna postawa, godna podziwu i naśladowania. Nie krytykował , nie obrażał, nie wymuszał, tylko oddał swoje domostwo, by ci, którzy cierpieli , znaleźli schronienie. Zamiast mieć żal do rządu, i nieustannie szukać winnych,  wykaż się odwagą oraz dobrym sercem i do siebie przygarnij uciekinierów od wojny, a nie obłudnie przedstawiaj rzeczywistość po to jedynie, by wyżywać się na politycznym przeciwniku i znajdować ujście dla swej nienawiści...  !

Podziel się
Komentarze do wpisu

Skocz do dodawania komentarzy
 • dodano: 28 czerwca 2017 0:01

  Myszko , skąd w Tobie tyle zacietrzewienia?Pani Premier nie jest ksenofobką !To, co Jej przypisują jest jedną wielką bzdurą i świadczy o braku zrozumienia wygłoszonych treści.

  autor Krystyna

  blog: krystynar.bloog.pl

 • dodano: 27 czerwca 2017 7:54

  Świetnie, w miejscu kaźni WIELU NARODÓW, a w szczególności narodu żydowskiego, w miejscu, gdzie spędzano INNYCH, aby ujednolicić naród, w miejscu stworzonym przez KSENOFOBÓW oficjalnych, bezczelnych .... wychodzi ksenofobka przemawiająca do swojego ksenofobicznego elektoratu. I elektorat klaszcze :I

  autor mysz

  blog: http://shinyhopes.blogspot.com/2017/06/przedwczesny-wytrysk.html

 • dodano: 20 czerwca 2017 20:32

  To rzeczywiście tak jest , mam na myśli zjawisko inawzji na Europę , coraz bardziej przypomina
  agresję najeźdźców. Dzisiejsze doniesienia
  z Francji to potwierdzają . Ataki na tiry jadące do Anglii ... Jak oddzielić jednych od drugich - tych uciekających od wojny od tych szukajacych przygody i finansów ...? Zwolennicy PO pogubili się w swoich dowodzeniach, ale twardo trwają przy swojej niedorzecznej wizji, zarzucając innym to , co sami pokazują oraz w sobie mają i na tym polega tragizm ich niemocy.
  Może dzisiaj uda mi się wprowadzić nowy post... Zainteresowanych nowmi treściami zapraszam.

  autor Krystyna

  blog: krystynar.bloog.pl

 • dodano: 20 czerwca 2017 13:25

  Moja postawa jest prosta. To w swojej masie nie są uchodźcy, to nawet nie są imigranci, to są najeźdźcy i powinni być traktowani jak najeźdźcy. A wobec rzeczywistych uchodźców, gotowych przestrzegać praw państwa przyjmującego, gotowych przygotować sie do pracy na siebie, można zastosować dotychczasowe procedury.

  autor adam

 • dodano: 19 czerwca 2017 6:47

  Państwo ma za zadanie przede wszystkim zapewnić bezpieczeństwo i ochronę swoim obywatelom. Wyraziła to jasno premier B. Szydło a jak zinterpretowano jej słowa???
  Osądzając od czci i wiary.
  Państwo nasze nie jest wydolne, aby zapewnić lokum wszystkim swoim obywatelom, wszak tak wielu mamy "swoich" bezdomnych. Dlaczego? ano nie da się nadrobić w dwa lata zaniedbań dwudziestu lat.
  Dlaczego jest tyle krzyku o uchodźców a brak jest inicjatywy oddolnej???
  Zwolennicy PO, Nowoczesnej i całej opozycji pod szyldem troski o uchodźców chcą obalić rząd byle dorwać się do koryta. Katolicy są po obu stronach barykad politycznych, a mimo to "przygania graca gracy, kiedy obaj jednacy". Dobro jest w sercu i z serca wychodzi nie przez usta, lecz przez czyny. Który opozycjonista dał przykład i przyjął choćby jedną rodzinę uchodźców???
  Tylko japę drzeć potrafi i od innych wymaga miłosierdzia, zamiast dać wzór/przykład. Potrafili na koszt podatnika żreć ośmiorniczki, a teraz pretensje, że kraj ubogi i nie przyjmuje biedaków aby tej biedy nie pogłębiać. To dlatego uchodźcy nie chcą do nas lecz tam gdzie jest "raj" socjalny. Wcale im się nie dziwię, bo to jest oczywista oczywistość.

  autor Aisab

  blog: http://ocalic-od--zapomnienia.blog.pl

 • dodano: 19 czerwca 2017 1:10

  W ciągu dnia postaram się opublikować tekst
  o życzeniach urodzinowych prezesa Jarosława Kaczyńskiego... Coraz gorsze mam zdanie
  o naszych wspólnych rodakach... Oby nigdy nie stali się większością narodu !

  autor Krystyna

  blog: krystynar.bloog.pl

 • dodano: 19 czerwca 2017 1:05

  Anonimowy, "zwykły obywatel nie ma takiego obowiązku", ale jeśli występuje
  z oskarżeniami wobec rządzących , kierujących się taką czy inną taktyką dla dobra obywateli,
  to niech okaże swoje szlachetne serce i dla przykładu, niech przyjmie imigrantów. Jest jak napisała Basia - łatwo posługiwać się "spychologią", innym wytykać nieróbstwo,
  a samemu nic nie robić, obrażać, krytykować, protestować haniebnie, nic od siebie konkretnego nie dając. Czyż nie?

  autor Krystyna

  blog: krystynar.bloog.pl

 • dodano: 19 czerwca 2017 0:57

  Basiu, miło, że się zgadzasz... Zarówno nienawiść jak i pogarda są okropne, jedna warta drugiej... i pełno ich wszędzie...
  "Co to będzie, co to będzie...?"

  autor Krystyna

  blog: krystynar.bloog.pl

 • dodano: 18 czerwca 2017 18:58

  Państwo ma za zadanie zapewnić ochronę i lokum uchodźcom. Zwykły obywatel nie ma takiego obowiązku. Źle kiedy ten problem staje się punktem spornym między partiami, które wykorzystują to do rozgrywek i wcale im nie chodzi o poszkodowanych a o swoje interesy
  więc podburzają jednych przeciw drugim dla zdobycia poparcia w narodzie a ten otumaniony nie wie co grane i wybiera co wygodne. Napadają jedni na drugich zamiast zająć jedno stanowisko. Głowę dam uciąć że w PO więcej przeciw przyjmowaniu uchodźców niż po przeciwnej stronie a krzyczą dla rozgłosu nie z przyjaznych pobudek głównie by pogrążyć Kaczyńskiego i jego partię a tym samym uderzyć w kościół. Pozdrawiam !

  autor Anonimowy

  blog: :)

 • dodano: 17 czerwca 2017 21:31

  Tu się z Tobą zgadzam. Postawa roszczeniowa, ze wskazaniem na innych, to nic innego jak...spychologia. Zacząć należy od siebie dając dobry przykład, a nie nadużywać palca wskazującego,bo wiadomo, że kiedy palec wskazujący [jeden] jest wyprostowany, to pozostałe są skierowane we własnym kierunku.
  Łatwo się wskazuje i rozkazuje ale o wiele trudniej jest działać samemu.
  W tej nagonce na rząd dostrzegam nie tylko nienawiść, lecz także pogardę dla drugiego człowieka.
  "Nienawiść jest niczym w porównaniu z pogardą." Autor: François Mauriac

  autor Aisab

  blog: http://ocalic-od--zapomnienia.blog.pl

Zapamiętaj Nick

Zapamiętaj Blog

Wstaw emotikona

Akceptuję regulamin i zobowiązuję się do przestrzegania jego postanowień.

Nowy bloczek nad wpisami

sobota, 20 stycznia 2018

Nowy blooczek w narzędziach.http://www.liiil.pl/promujnotke
Nowy blooczek w narzędziach.
Nowy blooczek w narzędziach.

Kalendarz

« styczeń »
pn wt śr cz pt sb nd
01020304050607
08091011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Galerie

O mnie

Jestem - miłośniczką poezji,literatury, historii sztuki, muzyki
i wszelkich sztuk pięknych... Kocham ludzi, przyrodę, a nade wszystko Stwórcę tego wszystkiego... Krystyna
Moje imiona blogowe to Laura, Ais, Christine, Krysta.
Zapraszam do czytania moich blogów.

O moim bloogu

Wiersze , proza. Rożnorodność tematyki

Archiwum

Wyszukaj

Wpisz szukaną frazę i kliknij Szukaj:

Subskrypcja

Wpisz swój adres e-mail aby otrzymywać info o nowym wpisie:

Statystyki

Odwiedziny: 1526611
Wpisy
 • liczba: 3646
 • komentarze: 26474
Galerie
 • liczba zdjęć: 154
 • komentarze: 112
Punkty konkursowe: 100
Bloog istnieje od: 3939 dni